Micev: Dva sunčana dana, pa opet kiša

- Autor onogost.me
- 11.03.2023. u 08:28
Za danas je najavljena povremeno kiša, a tokom noći priliv hladnog vazduha. Večeras na sjeveru možemo očekivati kišu susnježicu i snijeg.
“U nedjelju će biti pretežno vedro, sunčano uz pojačan sjeverni vjetar. Biće prohladno, dok će taj sjeverni vjetar samo u nedjelju biti jači”, kazao je Micev, u Jutarnjem programu TVCG.
U ponedjeljak i utorak biće sunčano i toplo sa temperatirom i do 19 stepeni.
“Već u utorak naveče jak južni vjetar i novi talas kiše. U srijedu kišovito i oblačno, zahlađenje pa će opet biti snijega na sjeveru. Od četvrtka pa dalje razvedravanje”, kazao je Micev.
Navodi i da je juče na Cetinju za dan palo preko 140 litara kiše po metru kvadratnom, dok je Morača porasla za preko četiri metra.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Čitaoci šalju, Foto priča
- 30.03.2023.
- u 15:36
- 0
- Društvo
- 30.03.2023.
- u 11:17
- 0
- Kultura
- 30.03.2023.
- u 8:25
- 0