Nikšićanka Sanja Goranović drugonagrađena na konkursu “Slavimo mir, ljubav i znanje”

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 23.09.2019. u 06:44
Učenica Prve srednje stručne škole Sanja Goranović osvojila je drugu nagradu na konkursu "Slavimo mir, ljubav i znanje" u okviru Petih međunarodnih susreta djece literarnih i likovnih stvaralaca.
Osim zahvalnice školi na učešću i mentorki Jeleni Vavić na uspješnom mentorstvu, učenica je odlikovana medaljom i njena pjesma se našla u zborniku nagrađenih i pohvaljenih radova koje je priredilo i izdalo Udruženje umjetnika Vizija – Golubovci.
Susreti su održani u okviru Umjetničke olimpijade 2019.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević upriličio je prijem za gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića, sa kojim je razgovarao o budućoj saradnji u cilju unapređenja ekonomije, turizma, kulture i drugih oblasti.
- 1
- Društvo
- u
Krivično vijeće Višeg suda u Podgorici potvrdilo je optužnicu protiv bivšeg policijskog funkcionera Zorana Lazovića i bivšeg glavnog specijalnog tužioca Milivoja Katnića. To se navodi u njihovom saopštenju.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari