Optužni predlog protiv tri državljanina Srbije zbog planiranja ubistva
TVCG
- Autor onogost.me
- 23.12.2024. u 19:07
Osnovno državno tužilaštvo (ODT)u Nikšiću podnijelo je Osnovnom sudu u Nikšiću optužni predlog protiv tri državljanina Srbije (M.R., S.M. i U.N.) zbog krivičnog djela dogovor za izvršenje krivičnog djela i predložilo produženje pritvora M R. i S.M. i određivanje pritvora U.N.
Kako navode u ODT-u, iz dokaza prikupljenih u izviđaju proizilazi osnovana sumnja da su se M.R. S.M. i U. N. dogovorili da izvrše krivično djelo ubistvo, pa su M.R. i S.M. po instrukcijama U.N. na teritorijama opština Nikšić i Šavnik preduzeli pripremne radnje u cilju lociranja državljanina Crne Gore koga su planirali da liši života U.N.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Od ponedjeljka učenici Osnovne škole ''Dušan Bojović'' boraviće u toplim školskim prostorijama, saopštio je Savjet Mjesne zajednice (MZ) Župa Nikšićka, a prenosi Portal zupa.today.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićanin Filip Lalatović prvi je doplivao do Časnog krsta nakon plivanja u kome je učestvovalo oko 500 osoba.
- 2
- Društvo
- u
Advokatskoj komori je tokom prethodne godine dostavljeno 38 prijava protiv advokata. Pokrenuto je šest disciplinskih postupaka, od kojih su dva okončana.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
19.01.
22:25
Novo grijanje u OŠ ”Dušan Bojović”
19.01.
20:08
Crnogorske odbojkašice pobijedile Grčku
19.01.
13:27
Filip Lalatović prvi do Časnog krsta
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari