Posebna nagrada za “Košmar” Jova Radovića

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 10.10.2019. u 12:31
Učenik Prve srednje stručne škole, Jovo Radović, osvojio je posebnu nagradu za priču "Košmar" u okviru projekta "Neka se i tvoj glas čuje", u organizaciji NVO Ženski glasovi.
“Priče naših učenika Jovane Stevović i Jova Radovića “Svaka osuda je korak nazad da postanemo bolji ljudi” i “Pustinja” su ušle u izbor za zbirku priča “Imaj u vidu””, naveli su iz škole.
Jovanina mentorka je profesorica Stanka Marojević, a Jovova profesorica Ana Delić.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Zbog planiranih radova na mreži, bez napajanja električnom energijom sjutra će ostati djelovi nikšićke opštine.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićka policija rasvijetlila je podmetanje požara u sportskoj kladionici, 10. jula. Osumnjičena su dva operativno interesantna lica iz Nikšića L.L. (43) i Đ.P. (39). Iz Uprave policije su kazali da je L. L. lišen slobode, dok je Đ. P. u bjekstvu.
- 0
- Društvo
- u
Ministarstvo javnih radova raspisalo je javnu nabavku za izvođenje radova na izgradnji Trim staze oko Trebjese, u Nikšiću, saopšteno je iz ovog Vladinog resora.
- 4
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

17.07.
22:41
Vukčević i Čavor odveli Sutjesku u 2. kolo

17.07.
20:16
Djelovi opštine sjutra bez struje

17.07.
12:58
Šamiz nije juče uplatio Elektroprivredi 250.000 eura
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari