Učenici OŠ „Luka Simonović“ posjetili Dnevni centar za stare

privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 10.03.2016. u 15:59
Predstavnici Đačkog parlamenta OŠ „Luka Simonović“, imali su danas jednočasovno druženje se korisnicma Dnvenog centra za stare.
Bila je to prilika da djeca od svojih najstarijih sugrađana čuju korisne savjete i slušaju o životu u našem gradu nekad i sada.
Učenici su im na kraju i napisali pjesmu i poklonili dvije knjige.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Državljanka Srbije iz Loznice M. G. (40) preminula je, dok je V. G. (46) povrijeđen u saobraćajnoj nesreći koja se jutros oko 9.35 časova dogodila na magistralnom putu Nikšić–Vilusi, u mjestu Kuside, saopšteno je portalu Onogošt iz policije.
- 0
- Društvo
- u
Iz Opštine Nikšić saopštili su da je maturantima isplaćeno po 100 eura.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











