Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Vozačima savjet: Oprezno zbog radova na putevima

amscg
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 19.06.2016. u 07:09

U Crnoj Gori je saobraćaj jutros umjerenog intenziteta, a iz Auto-moto saveza savjetuje vozačima da budu oprezni na dionicama gdje se izvode radovi.

Na putu Nikšić – Vilusi, u mjestu Trubjela, saobraćaj će biti obustavljan od devet do 10 do 14 sati.

Magistralni put Cetinje – Budva, na lokalitetima Obzovica i Brajići, biće zatvoren za saobraćaj za sve vrste vozila od deset do 12 i od 14 do 16 sati.

Zbog rekonstrukcije magistralnog puta M-2 dionica Budva – Petrovac i rekonstrukcije raskrsnice Budva-Cetinje – Bečići, postavljena je privremena saobraćajna signalizacija.

Na putu Cetinje – Njeguši režim saobraćaja zbog radova promijenjen sa dvosmjernog na jednosmjerni, a prekidi su u vremenu od osam do deset i od 14 do 16 sati.

Na magistralnom putu M-2.1, lokalitet Rakonje, obilaznica Bijelo Polje, postavljena je privremena saobraćajna signalizacija.

Zbog rekonstrukcije magistralnog puta Šavnik – Žabljak, na ulazu u Žabljak, promijenjen je režim saobraćaja sa dvosmjernog na jednosmjerni u periodu od sedam do 17 sati, uz povremene prekide ne duže od deset minuta.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Ponovo je registrovan veći broj oglašavanja koje se javljaju na lažnim portalima, a koriste vizuelni identitet poznatih portala za informisanje, na kojima su uz upotrebu tehnologije vještačke inteligencije od strane nepoznatog lica generisane lažne vijesti i navodne objave javnih ličnosti iz Crne Gore, saopšteno je iz Uprave policije.
Jedini preživjeli iz nikšićko-šavničke grupe iz logora "Lora" Veselin Bojović sa Žabljaka, koji je kao mladi vojnik bio zarobljen, dao je izjavu u Specijalnom državnom tužilaštvu (SDT) o zločinima koji su počinjeni nad našim državljanima u tom zloglasnom logoru u Hrvatskoj.