Vozio sa 2,07 promila alkohola u krvi

Twitter
- Autor onogost.me
- 04.10.2022. u 10:24
Policija je u Nikšiću uhapsila D.P. (60) jer je upravljao vozilom sa 2.07 g/kg alkohola u krvi.
Kako je saopšteno iz Uprave policije, on je kontrolisan u Ulici serdara Šćepana.
Policija je u #Nikšić uhapsila vozača D.P. (60) koji je kontrolisan u ulici Serdara Šćepana.
Kod njega je utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu u koncentraciji od od 2.07 g/kg.
D.P. je zbog prekršaja iz Zakona o bezbjednosti saobraćaja na putevima priveden sudiji za prekršaje. pic.twitter.com/mHIHtfQmXm— Uprava policije Crne Gore (@PolicijaCG) October 4, 2022
“D.P. je zbog prekršaja iz Zakona o bezbjednosti saobraćaja na putevima priveden sudiji za prekršaje”, piše na Tviter nalogu Uprave policije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Brojne su inicijative USSCG u prethodnom periodu ostale bez odgovora od strane Vlade Crne Gore, a naša višegodišnja stremljenja da Socijalni savjet učinimo efikasnim uzaludna budući da su dogovori socijalnih partnera i predstavnika Vlade, koji učestvuju u radu ovog tijela, nerijetko mijenjani u Skupštini Crne Gore i to od strane parlamentarne većine, poručio je generalni sekretar Unije slobodnih sindikata Crne Gore (USSCG) u dopisu premijeru Milojku Spajiću.
- 0
- Društvo
- u
Predstavnici Sindikata prosvjete Crne Gore najavili su danas protest za ponedjeljak, 7. jul, u 11 sati ispred Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija, zbog, kako su naveli, jednostrane primjene centralizovanog obračuna zarada kojom se krši Granski kolektivni ugovor i dodatno ugrožava položaj prosvjetnih radnika.
- 0
- Čitaoci šalju, Foto priča
- u
Čitalac Portala onogošt ukazao je na neuređeno i zapušteno stanje ispred prostorija lokalne ambulante, vrtića i prodavnice u naselju Dragova Luka.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

03.07.
12:37
Sutjeska jača tim za novu sezonu

03.07.
10:39
Podrška za 17 projekata ženskog preduzetništva

03.07.
08:59
ČITAOCI ŠALJU: Zapuštene površine u Dragovoj Luci

03.07.
08:30
Božović: Sve je moguće, pa i štrajk nastavnika
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari