Zadržan osumnjičeni za nanošenje povreda partnerki

onogost.me
- Autor onogost.me
- 29.08.2024. u 20:56
Državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću donio je rješenje o zadržavanju F. S. zbog sumnje da je primjenom nasilja, nanio povrede partnerki u intimnoj vezi.
Kako se navodi u njihovom saopštenju, on se sumnjiči da je izvršio krivično djelo nasilje u porodici ili u porodičnoj zajednici.
“Postoji osnovana sumnja da je F. S. 26. avgusta 2024.godine godine u Nikšiću, primjenom nasilja, nanio povrede partnerki u intimnoj vezi”, kazali su iz nikšičkog ODT-a.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Službenici Sektora granične policije, realizovali su u toku vikenda, na teritoriji svih regija, operativno-taktičku akciju kodnog naziva “Stranac” sa fokusom na nadzor zakonitosti kretanja, boravka i radnog angažmana stranih državljana u Crnoj Gori.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednik Udruženja sudija Miodrag Pešić poručio je da će početkom septembra donijeti odluku na koji način da će se izboriti za dostojanstven položaj sudija u Crnoj Gori.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednica Skupštine opštine (SO) Nikšić Milica Lalatović Žižić čestitala je građankama i građanima Crne Gore Dan državnosti.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

14.07.
21:30
Koje su prednosti tuširanja hladnom vodom

14.07.
13:17
Poraz “ajkula” u Singapuru

14.07.
09:05
U septembru o većim platama sudijama i tužiocima

14.07.
08:51
Pronađen novčanik
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari