Tehnopolis: Promocija zbirke poezije “Ničija šćer”

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 25.02.2023. u 08:13
U Tehnopolisu večeras, sa početkom u 19h, održaće se promocija zbirke poezije "Ničija šćer", autorke Save Radulović.
O knjizi govore: književnik Milutin Mićović, književnik i izdavač Radomir Uljarević, dr Predrag Živković i autorka.
Stihove kazuju glupac Jovan Dabović i pjesnikinja Nataša Lalatović.
Voditeljka večeri je Sonja Vujadinović.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Nikšićko pozorište izvešće predstavu „Heroj nacije“ u srijedu, 24. decembra, sa početkom u 19 časova, na sceni Nikšićkog pozorišta, u čast izuzetnog uspjeha ostvarenog na 30. Jugoslovenskom pozorišnom festivalu u Užicu, gdje je ova predstava osvojila šest nagrada Ardalion.
- 0
- Čitaoci šalju, Foto priča
- u
Čitalac Portala Onogošt poslao nam je fotografiju sa Krupca, na kojoj se vidi stub javne rasvjete sa otvorenim instalacijama.
- 0
- Kultura
- u
Promocija zbirke poezije „Reci mi da si tu“ autorke Martine Čvorović Simunović biće upriličena večeras u sali "Zahumlja", sa početkom u 19 časova.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
23.12.
15:34
Djelovi opštine sjutra bez struje
23.12.
08:25
Tolić: Uskoro letovi iz Crne Gore prema Antaliji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











