Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Žena uhapšena zbog nasilja nad ocem i bratom

pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 20.02.2026. u 07:59
Po nalogu Osnovnog državnog tužilaštva u Nikšiću uhapšena je M.V. zbog sumnje da je počinila nasilje nad članovima svoje porodice.

Iz tužilaštva su saopštili da se osumnjičenoj na teret stavlja krivično djelo nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici.

„Osnovano se sumnja da je osumnjičena primjenom nasilja narušila tjelesni i duševni integritet svog oca i brata“, navodi se u saopštenju.

Protiv nje će biti sproveden dalji zakonom predviđeni postupak.

Izvor: crnagoravijesti.me

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Povodom Svjetske nedjelje borbe protiv glaukoma, oftalmolozi Klinički centar Crne Gore (KCCG) organizuju preventivno mjerenje očnog pritiska u ponedjeljak, 9. marta, u terminu od 8.30 do 13 časova, u Oftalmološkoj ambulanti Poliklinike KCCG-a, na prvom spratu. Pravo na mjerenje imaće prvih 30 građana koji se u petak, 6. marta, u periodu od 11 do 13 časova, prijave na broj telefona 020/412-313.
    Krivično vijeće Osnovnog suda u Nikšiću odbilo je žalbe branilaca Aca Đukanovića i potvrdilo rješenje o određivanju pritvora zbog sumnje na nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija.
    -->