Izložba Ateljea ”Put” u ICM-u

Atelje ”Put”
- Autor onogost.me
- 12.10.2024. u 07:55
Polaznici Ateljea ''Put'' prikazaće svoje radove večeras u izložbenom holu Instituta za crnu metalurgiju (ICM).
Početak izložbe zakazan je u 19 časova, a otvoriće je Miljan Mijušković, savjetnik za turizam, kulturu i vjerska pitanja predsjednika opštine Nikšić.
U muzičkom dijelu programa nastupiće hor Osnovne škole ”Milija Nikčević”.
Atelje ”Put” vodi Angelina Đoković Janjušević, a okuplja polaznike različitih generacija.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Izabranici Milije Savovića sjutra će na svom terenu igrati evropsku premijeru. Atmosfera kraj Bistrice je na zavidnom nivou i svi se nadaju da ovo neće biti samo epizoda na međunarodnoj sceni.
- 0
- Društvo
- u
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologiju (ZHMS) objavio je klimatološku analizu za jun u kojoj se navodi da je na području Podgorice i Nikšića bio ekstremno topao, a u ostalim gradovima Crne Gore veoma topao.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićka policija uhapsila je tri osobe iz našeg grada zbog upravljanja vozilima pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci, saopšteno je iz Uprave policije.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari