Nikšićko pozorište: Poetsko-muzički čas sa Minjom Subotom

onogost.me
- Autor onogost.me
- 11.12.2017. u 06:57
U okviru XX Nikšićkih književnih susreta, za učenike osnovnih škola u Nikšićkom pozorištu u 12h, biće održan Poetsko – muzički čas sa Minjom Subotom uz pratnju članova malog hora Muzičke škole „Dara Čokorilo“ iz Nikšića.
Taj dio programa biće posvećen sjećanju na Dragana Radulovića najznačajnijeg crnogorskog pisca za djecu.
Organizator ovog događaja je JU Narodna biblioteka “Njegoš” Nikšić, a u okviru Programa podrške razvoju kulture u Nikšiću.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
JU Muzeji i galerije Nikšić organizuje izložbu akademske slikarke Mirsade Baljić pod nazivom "Kad svjetlost zasvira“, koja će biti otvorena večeras, u 20 časova u Dvorcu kralja Nikole.
- 0
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stiže akcija, trejler “Izlaz iz igre”.
- 0
- Kultura
- u
JU Centar za kulturu Plužine raspisao je nagradni konkurs „Božidar Živković Džigi“ za najbolju pjesmu posvećenu rijeci Tari.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











