Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

“Prosvjeta u Nikšiću kroz arhivsku građu”

Poster
  • Autor onogost.me
  • 29.05.2024. u 08:04
U okviru manifestacije "Neđelja arhiva 2024", večeras će u IPC Tehnopolis, biti upriličeno otvaranje izložbe dokumenata "Prosvjeta u Nikšiću kroz arhivsku građu".

Autori izložbe, koja počinje u 19 časova, su Violeta Krivokapić, Dejana Nikolić i Biljana Mrdak.

Na izložbi će govoriti prof. Radovan Damjanović, direktor Državnog arhiva Crne Gore, Danilo Mrvaljević i Violeta Krivokapić, ispred autorskog tima.

Izložbu će otvoriti Nemanja Vuković, predsjednik Skupštine opštine Nikšić.

U muzičkom dijelu programa nastupiće hor Muzičke škole “Dara Čokorilo”.

Medijatorka večeri biće Dejana Nikolić.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    U nastavku pružanja podrške vatrogascima Crne Gore kroz operaciju Florijan Amabasade Velike Britanije u Podgorici, Dobrovoljno vatrogasno društvo (DVD) Brestice dobilo je terensko vozilo, koje će im pomoći u svakodnevnim aktivnostima.
    Iz Uprave policije (UP) saopštili su da su policijski službenici Regionalnog centra bezbjednosti “Zapad”, Odjeljenja bezbjednosti Nikšić uhapsili dvije osobe zbog sumnje da su počinili prekršaje iz Zakona o zaštiti od nasilja u porodici, a potom pretresom oduzeli pištolj i municiju za koje se sumnja da pripadaju jednom od osumnjičenih.
    U okviru manifestacije Dani porodice Romanov 2025, beogradski rok sastav Partibrejkers održaće koncert na Carevom mostu, u subotu 19. jula sa početkom u 21 čas.