Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Bojanić predao potpise: Iza mene je 90% opozicije

dsc_9157-1000x555
  • Autor onogost.me
  • 25.03.2018. u 11:08

Predsjednički kandidat Mladen Bojanić predao je Državnoj izbornoj komisiji (DIK) 18.500 potpisa podrške na izborima 15. aprila.

On je saopštio da su sve potpise sami provjerili i da je riječ “o 18.500 čistih potpisa od ljudi čistog srca”.

Na ovaj način, kako je najavio, počinje i predizbornu kampanju, koja će, kazao je Bojanić, biti primjerena trenutku u kojem se nalazi Crna Gora.

Posjetiće, najavio je, sve opštine u Crnoj Gori, a biće organizovano osam predizbornih skupova i nekoliko tribina u manjim mjestima.

“Cilj je da dam puni doprinos da Crna Gora postane evropska moderna zemlja. S tim u vezi mogu da se saglasim sa protivkandidatom (Milom) Đukanovićem da će evropska politika pobijediti u prvom krugu. On je napravio previd – namjerno ili ne, da predstavlja takvu Crnu Goru. On je zastupnik nepotizma i korupcije, neodgovorne i neodržive ekonomske politika”, rekao je Bojanić.

Zalagaće se, najavio je, za nezavisne institucije i vladavinu prava.

“Hvala svim subjektima koji su stali iza mene kao kandidata. Za nekoliko dana skupili su 18.500 čistih potpisa. Hvala onima koji su povukli kandidaure u moju korist – 34 poslanika opozicije su meni dali podršku od 39, što je 90 odsto poslanika opozicije”, rekao je Bojanić.

    rtcg.me

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Dvadeset godina nakon obnove nezavisnosti, Nikšić vidimo kao grad ogromnog potencijala koji je predugo bio simbol propuštenih prilika, ali koji danas konačno dobija šansu da obnovi svoj razvojni identitet. To je grad koji je nosio industrijski, kulturni i intelektualni razvoj Crne Gore, a koji je decenijama bio zapostavljen zbog pogrešnih politika, partijskog upravljanja i neodgovornog odnosa prema njegovim resursima i ljudima.
-->