Čelik pobjedom započeo novu sezonu

- Autor onogost.me
- 12.08.2018. u 15:29
Fudbaleri Čelika savladali su danas u Nikšiću ekipu Zabjela rezultatom 3:1 i tako obezbijedili plasman u narednu rundu takmičenja u Kupu Crne Gore.
“Metalurzi” su tako trijumfom započeli sezonu i obradovali svoje najvjernije navijače koji su došli da ih podrže u meču sa Zabjelom. Golove za Čelik postigli su Seljami Delija, Darijan Šušić i Filip Mitrović.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Reprezentacija
- u
Fudbaler Juventusa i crnogorski reprezentativac Vasilije Adžić kazao je na Javnom servisu da nije zadovoljan činjenicom što nije bio dio posljednjih okupljanja nacionalnog tima, ali je naglasio da poštuje odluke selektora Mirka Vučinića.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
"Plavi" su savladali ekipu Dečića rezultatom 5:3 (4:0) u prvoj pripremnoj utakmici na Zlatiboru.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
23.06.
15:30
Za uličnu trku u Plužinama prijavilo se 200 učesnika
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











