Marušić donio novi trijumf omladincima, kadeti upisali prvi remi

kadeti_3_0
  • 19.09.2016. u 13:31

Omladinci Sutjeske su u ovom kolu savladali ekipi Grblja u gostima sa 2:1, i upisali peti trijumf pa poslije šest odigranih kola dijele prvu poziciju sa ekipom Dečića.

Aleksa Marušić je sa dva gola u 41. i 75. minutu donio trijumf svojoj ekipi, dok je jedini gol za domaću ekipu postigao Ilija Vukotić u 43. minutu igre.

Ekipu Dragana Mijanovića u narednom kolu očekuje gradski derbi, kada na svom terenu dočekuje ekipu Čelika.

Kadetska ekipa Sutjeske je na svom terenu igrala neriješeno 1:1 sa ekipom Grblja, i tako upisala prvi remi u ovoj sezoni. Prednost “plavima“ je donio Anto Babić u 52. minutu sa bijele tačke, da bi Miloš Ivančević poravnao u 60. minutu, što je bio i konačan rezultat.

Poslije šest kola kadeti zauzimaju devetu poziciju sa sedam osvojenih bodova, a u narednom kolu gostuju ekipi Petrovca.