Omladinci i kadeti bez milosti u gostima

sutjeska_-_buducnost_01
onogost.me
  • 01.12.2015. u 08:18

Omladinski i kadetski timovi Sutjeske su i ovog vikenda bili superiorni u odnosu na svoje rivale.

Omladinci su do novih bodova došli  poslije pobjede od 4:0 protiv Koma na Zlatici. Izabranici Željka Radulovića su čitav posao završili već poslije pola sata igre. Vođstvo plavima donio je Vladimir Kljajić autogolom u 4. minutu, a na 2:0 povisio je Nemanja Nikolić u 17. minutu  svojim prvim golom na utakmici.  Treći gol je postigao Aleksa Đurković u 27. a konačan rezultat tri minuta kasnije postavio je Nikolić svojim drugim golom na meču.

Kadeti nisu imali milosti protiv slabog Grafičara, koga su savladali sa 8:0 u gostima, i sa novom pobjedom zadržali lidersku poziciju. Aleksa Marušić je upisao het-trik golovima u 31., 40. i 70. minutu, Ivan Mićunović u 11. i 23. i Balša Bajović u 55. i 67. minutu postigli sup o dva gola, a u strijelce se upisao i Vladan Bubanja golom u 15. minutu. Mijanovićeva ekipa narednog vikenda gostuje ekipi Jezera.