Omladinci poraženi u derbiju

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 06.05.2019. u 10:17
Omladinci Sutjeske poraženi su od Budućnosti sa 0:2 u derbiju 9. kola prvenstva Crne Gore.
Prvi gol za goste postigao je Ivan Bojović u 42. minutu, da bi konačan rezultat sa bijele tačke postavio Ognjen Obradović u 56. minutu.
Nakon devet odigranih kola Sutjeska je druga na tabeli sa 41 bodom, i ima dva manje od lidera Budućnosti.
Ekipa Dragana Mijanovića u narednom kolu, koje je na programu 11. maja, igra u gostima protiv Jedinstva.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Bod iz četiri meča, učinak je Sutjeske na startu crnogorskog šampionata.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Fudbalere Sutjeske, šampione Crne Gore, očekuje danas meč protiv Jezera u gostima, meč sa rivalom koji je uvijek nezgodan za Nikšićane i dolazi u trenutku kada su izabarnicima Denisa Ćorića, novog šefa struke, bodovi potrebniji više nego ikad da izađu iz duge igračke i rezultatske krize.
- 1
- Fudbal, Sport
- u
Crnogorski napadač Milutin Osmajić, koji igra za Preston Nort End nalazi se na pragu prelaska u Đenovu, pošto su dva kluba postigla dogovor.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari










