“Plavi” jure novi trijumf protiv podgoričke ekipe

FSCG
- Autor onogost.me
- 06.04.2022. u 06:00
Fudbleri Sutjeske igraće danas u gostima protiv Podgorice utakmicu 28. kola domaćeg šampionata.
Nikšićani drže prvo mjesto na tabeli, dok su Podgoričani pretposlednji.
Ovo će biti četvrti međusobni duel dvije ekipe u tekućoj sezoni, a Nikšićani su u tri prethodna upisali trijumfe.
Meč u Podgorici počinje u 14 časova.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo, Fudbal, Sport
- u
Pet dama, slovom i brojem – pet. Toliko je svega zaposlenih žena u FK Sutjeska, možda jednom od rijetkih kolektiva koji se nije udostojio da pripadnicama nježnijeg pola obezbijedi skromne poklone za Osmi mart.
- 3
- Fudbal, Sport
- u
Pala je "Besa" arena. Sutjeska je osvojila tri veoma važna boda u borbi za titulu. Nikšićki tim savladao je Dečić u gostima rezultatom 2:1.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Kolo derbija je pred nama u CFL-u. Sutjeska ima šampionski test u Tuzima. Mornar će ugostiti Budućnost, a biće zanimljivo i u derbiju začelja između Bokelja i Arsenala.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
16.03.
16:54
Za sedam miliona eura dobili život u strahu
16.03.
13:13
Kvame Von stigao u Sutjesku
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











