Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

Šampion bolji od Sutjeske

csc_4630_1
  • 13.08.2016. u 16:58

Ekipa Sutjeske poražena je danas u Podgorici od ekipe Mladosti rezultatom 2:1 u meču drugog kola fudbalskog prvenstva Crne Gore.

Na terenu Trening kampa FK Mladosti mreže su mirovale u prvih 45 minuta, da bi igrači tek nakon pauze “namjestili nišanske sprave”. Aktuelni šampion je prvo početkom drugog poluvremena došao do prednosti, tačnije u 47. minutu preko Zorana Petrovića, da bi na 2:0 povisili deset minuta kasnije, a strijelac je bio Milan Đurišić. “Plavi” su golom Brazilca Žildemara u 85. uspjeli da smanje prednost domaćih, ali do kraja susreta nijesu uspjeli izjednačiti rezultat.

Ovo je za ekipu Nebojše Jovovića prvi poraz nakon startnog trijumfa, pa posle dva odigrana kola ima ukupno tri osvojena boda.

Naredni meč u šampionatu ekipa Sutjeske igra 20. avgusta protiv Bokelja na svom terenu.

U ostalim susretima 2. kola crnogorskog fudbalskog šampionata postignuti su sledeći rezultati:

Grbalj – Iskra 1:1

Jedinstvo – Dečić 0:1

Lovćen – Rudar 0:0

Meč Petrovac – Budućnost se igra od 19.30h.