KK Jion 13 medalja

• 17.10.2022. u 13:34
Na karate turniru "Kolašinski pobjednik" takmičari KK Jion osvojili su 13 medalja.

Na turniru je učestvovalo oko 700 takmičara iz 31 kluba.

Zlatnu medalju osvojila je Ksenija Bojanić.

Srebrnim odličjima su se okitili Milena Piljević (dva), Viktor Jovović, David Knežević i Aleksandar Stanišić.

Bronzane medalje su osvojili: Mia Baošić, Darko Šcepanović, Marija Lješković, Nadja Vučeljić, Andjela Šcepanović, Radivoje Vučeljić dok su Andjela Bijelić, Nađa Vučeljić i Ksenija Bojanić osvojili medalju u ekipnom prvenstvu.

Rukometašice Trebjese pobijedile su u gostima Feniks 35:21 i sezonu u Drugoj ligi završile ubjedljivo na prvom mjestu, pa će od sljedeće jeseni igrati u društvu najboljih timova u Crnoj Gori.
    Na prvom zvaničnom Evropskom kupu za starije pionire i pionirke u Sarajevu, takmičari džudo kluba Akademik osvojili su dvije zlatne i dvije bronzane medalje.