Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

KMF Bajo Pivljanin drastično oštećen, igrači iz Plužina u finišu odbili da igraju

KMF Bajo Pivljanin
  • 17.05.2024. u 18:50
Branilac titule u futsalu, ekipa Titograda, odbranila je domaći teren na startu finala plej-ofa, pobjedom nad Bajo Pivljaninom od 2:1 , ali meč je ostao u sjenci greške sudija, koja je direktno odlučila pobjednika.

Pivljani su golom Vukovića u sedmom minutu poveli sa 1:0, da bi izabranici Zorana Milaševića u nastavku preokrenuli preko Adžića i Cimbaljević iz nepostojećeg penala 2:1.

Naime, faul koji je napravio igrač iz Plužina desio se van prostora iz kojeg se dosuđuje najstroža kazna, pa je to izazvalo revolt gostuju. Igrači Bajo Pivljanina su potom odbili da odigraju posljednjih pet minuta, samo su čekali da vrijeme istekne.

"Faul se desio metar i po van kaznenog prostora. Naša ekipa iz revolta nije nastavila da igra ovaj meč", napisali su na društevnim mrežama iz KMF Bajo Pivljanin.

Finalna serija nastavlja se u nedjelju.

Izvor: rtcg.me

Selektor omladinske reprezentacije Crne Gore Goran Perišić objavio je spisak igrača koji konkurišu za nastup na Memorijalnom turniru ,,Stevan Ćele Vilotić“ u Srbiji.
    Nakon prve pobjede u šampionatu, Sutjeska ''juri'' nove bodove na domaćem terenu protiv barskog Mornara.
    Selektor fudbalske reprezentacije Crne Gore Robert Prosinečki za prve mečeve u Ligi nacija naknadno je pozvao pet igrača iz domaće lige - četiri iz Budućnosti i golmana Dečića.