Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Dubljević van izolacije, neće igrati u Lionu

dubljevic_17
Euroleague.net
  • Autor onogost.me
  • 20.01.2021. u 17:23

Kapiten naše reprezentacije Bojan Dubljević izašao je iz samoizolacije, ali neće biti u sastavu Valensije za meč 21. kola Evrolige, u čevrtak (20.45h) protiv Asvela u gostima.

Za meč u Lionu Nikšićanin nije spreman, o čemu je govorio i trener evroligaša iz Valensije Haume Ponsarnau. Dubljević još nije nastupao od početka mjeseca, dugo je bio u kućnoj izolaciji. Od 2. januara Valensija je prijavila da je jedan prvotimac zaražen korona virusom, a od tada Bojan, kapiten i najbolji igrač španskog tima, nije bio u sastavu.

“Proces povratka Dubljevića u tim biće nešto sporiji nego što smo prvobitno mislili i očekivali. Bitno je da budemo strpljivi, tako je kako je”, objasnio je Ponsarnau.

Na tabeli Evrolige Valensija je trenutno deveta sa učinkom 11-9 i ima isti skor kao sedmoplasirani Efes, Žalgiris na osmoj i Olimpijakos na desetoj poziciji. Asvel uma učinak 6-14 i na pretposljednjem je 17. mjestu. Ovaj meč lijepa je prilika za špansku ekipu za trijumf u gostima i povratak u plej-of zonu.

Izvor: Pobjeda

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Košarkaši Sutjeske u novu sezonu ulaze sa novim trenerom – ugovor sa Nikšićanima uskoro će potpisati bivši srpski reprezentativac Marko Simonović, objavio je portal meridiansport.me.
Vanredna izborna sjednica Skupštine Košarkaškog saveza Crne Gore na kojoj će se birati novi predsjednik zakazana je za ponedjeljak, a jedini kandidat za prvog čovjeka Saveza je Dragan Kadić.