Makedonci vode na poluvremenu

crna6fauwaaybis
ABA liga
  • 18.10.2015. u 17:51

Dobra igra u odbrani košarkaša MZT-a i loš šut domaćina obilježili su prvo poluvrijeme večeranjeg susreta u kojem košarkaši Sutjeske jure treću pobjedu u ABA ligi.

MZT je bolje počeo meč, pa je Sutjeska  kroz čitavu prvu četvrtinu  jurila rezultat. Gosti su prije svega dobrim šutom za tri poena u prvih 5 minuta (3/3 ) održavali prednost. Ipak, agresivnijom odbranom pred kraj četvrtine Sutjeska je uspjela da izjednači za konačnih 21:21.

U nastvaku se igralo poen za poen sve do 2 minuta pred kraj kada je MZT počeo da pravi razliku. Svgea 11 postignutih poena u drugoj četvrtini dovoljno govre o igri domaćina.

Nikšićanima za sada nedostaje šut za 3 poena. Najfikasniji u redovima domaćina je Radosav Spasojević sa 8 poena.

KK Sutjeska- KK MZT 32:39