Kup Nikšića: “Šampionu” 15 medalja

• 02.10.2023. u 08:40
U organizaciji Karate kluba "Onogošt", juče je održan 19. Karate kup Nikšića, na kome je učestvovalo 390 takmičara iz 31 kluba.

Takmičari “Šampiona” zauzeli su 6. mjesto u generalnom plasmanu, osvojivši ukupno 15 medalja: četiri zlatne, pet srebrnih i šest bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su Jovana Blečić,  Dragoljub Dano Mijušković, Jana Radusinović i Vuk Radusinović.

Srebrom su se okitili Dejana Blečić, Miloš Gagović, Maksim Ralić, Bogdan Gnjatović i Viktorija Vujović.

Bronzane medalje osvojili su Vuk Radusinović, Dejana Blečić, Miloš Gagović, Filip Radusinović (dvije bronzane medalje) i Mihailo Mašulović.