“Lavovi” trijumfom startovali kvalifikacije za EP

RSCG
  • 12.10.2022. u 20:06
Muška rukometna reprezentacija Crne Gore savladala na svom terenu je Kosovo 29:20 u utakmici prvog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

“Lavovi” su posle uvodne “klackalice” i perioda gol za gol, napravili seriju 10:1 i time riješili praktično pitanje pobjednika. U tom periodu, gostujuća selekcija nije uspjela da postigne gol gotovo deset minuta, dok je Miloš Vujović predvodio domaćina u seriji.

Na poluvremenu je bilo +6, da bi tokom susreta prednost rasla do +12. Na kraju 29:20.

Upravo je Miloš Vujović bio najefikasniji sa osam golova.

Naredni meč u kvalifikacijama, Crna Gora igra protiv Bosne i Hercegovine.