Nikšićani slavili protiv Mladosti

FSCG
  • 24.01.2024. u 20:17
Fudbaleri Sutjeske Meridianbet upisali su drugu pobjedu u pripremnom periodu - ekipa Dragana Mijanovića je danas savladala Mladost Lob.bet 5:1.

Strijelci za plave bili su: Pajović, Mirosavljev, Krstović, Guzina i Marković

Jedini pogodak za Mladost postigao je Ceklić u završnici prvog poluvremena.

U prvih 45 minuta nastupili su: Giljen (C) – Grivić, Vučić, Simić, Babić, Krstović, Pajović, Šaletić, Aničić, Vuković, Mirosavljev

Drugo poluvrijeme počeli su: Dubljević, Bojović, Đinović, Vlahović, Rudović, Pavlović, Đurković N, Batrović, Guzina, Žižić i Marković

U završnici susreta priliku su dobili Vukićević, Ćetković, Đurković P i Shala.