Volej star sa Budvom igra drugi meč polufinala plej-ofa

onogost.me
- Autor onogost.me
- 27.03.2019. u 07:16
Odbojkaši Volej stara igraće večeras u Nikšiću protiv ekipe Budve drugi meč polufinalne serije Prve lige.
U prvom susretu, koji je odigran u Budvi, domaćin je očekivano slavio sa maksimalnih 3:0 u setovima, pa su Budvani apsolutni favoriti i u večerašnjem meču.
Susret između Volej stara i Budve igra se u Mediteranskom sportskom centru Budva od 19h.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Odbojka, Sport
- u
Nakon povratka u najviši rang crnogorske odbojke, EPCG Superligu, Odbojkaški klub Sutjeska iz Nikšića u novu sezonu ulazi sa mnogo više ambicija, ali i sa značajnim igračkim osvježenjima. Sezona prilagođavanja je iza njih, a sada u klubu vjeruju da je vrijeme za iskorak i borbu za što bolji plasman.
- 0
- Odbojka, Ostali sportovi, Sport
- u
Na prepoznatljivoj lokaciji pored jezera Krupac, 12. i 13. jula biće održan turnir u odbojci na pijesku „Nikšić Beach Volley 2025“, koji će okupiti brojne ekipe iz Crne Gore i regiona.
- 0
- Odbojka, Reprezentacija, Sport
- u
Ženska pionirska odbojkaška reprezentacija Crne Gore plasirala se na Evropsko prvenstvo za odbojkašice do 16 godina.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

03.07.
12:37
Sutjeska jača tim za novu sezonu

03.07.
10:39
Podrška za 17 projekata ženskog preduzetništva

03.07.
08:59
ČITAOCI ŠALJU: Zapuštene površine u Dragovoj Luci

03.07.
08:30
Božović: Sve je moguće, pa i štrajk nastavnika
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari