Omladinci poraženi od Austrije

FSCG
  • 14.10.2023. u 23:19
Omladinska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je od Austrije 1:0, u drugom kolu kvalifikacionog turnira za odlazak na Evropsko prvenstvo.

Trenutak odluke dogodio se u 28. minutu.Nakon ubacivanja sa lijeve strane, Lečić je loše reagovao , lopta je stigla do Šarnera koji sa 10,11 metara šalje loptu u mrežu.

U drugom poluvremenu Crna Gora je pokušavala da izjednači, ali je u 73. minutu Trumer u istoj akciji dva puta pogodio stativu našeg gola.

Šest minuta kasnije okvir gola se tresao na drugoj strani nakon udarca Vračara, ostalo je 1:0 za Austrijance.

U istoj grupi Englezi i Velšani su podijelili bodove 1:1.

Austrija je prva u grupi sa četiri boda, Englezi i Velšani imaju po dva, Crna Gora jedan.

Elitnu rundu kvalifikacija izboriće dvije prvoplasirane selekcije, kao i najbolja trećeplasirana iz neke od 13 grupe.

U posljednjem kolu naš tim u utorak igra sa Velsom od 18 časova.

Izvor: rtcg.me