Džudistima Trebjese i Straševine medalje na međunarodnom turniru

Džudo klub Trebjesa
  • 22.05.2023. u 07:55
Džudisti Trebjese i Straševine osvojili su medalje na međunarodnom turniru “Dan nezavisnosti” koji je održan u Podgorici.

Trebjesi je pripalo 13 medalja od čega dvije zlatne, pet srebrnih i šest bronzanih.

Na turniru je učestvovalo 340 takmičara iz 28 klubova iz Crne Gore i okruženja.

Prva mjesta osvojili su Mrvaljević David i Bulatović Nikola.

Druga mjesta osvojili su Butorović Miloš, Korać Balša, Vujović Nemanja, Stanišić Martin i Pavlićević Ena.

Treća mjesta osvojili su Rujović Dario, Kruščić Marko, Butorović Arsenije, Samardžić Dunja, Kasalica Jovana i Pantović Luka.

“Treba napomenuti da je Bulatović Nikola proglašen za najboljeg poletarca na turniru i za to mu je uručen pehar”, kazali su iz džudo kluba Trebjesa.

Džudo klub Straševina na ovom turniru predstavili su najmlađi takmičari i ostvarili odličan rezultat.

Džudo klub Straševina

Učestvovalo je 16 takmičara koji su osvojili 13 medalja.

Zlatnu medalju osvojio je Osmajić Vuk (st. pionir). Srebrne medalje su osvojili Kilibarda Valentina (st. pionirka), Kontić Ksenija (ml. pionirka), Ćiraković Helena (ml. poletarka), Perović Petar (ml. pionir).

Bronzane medalje pripale su Ćiraković Matei (poletarka), Anđelić Aleksi (ml. pionir), Aleksić Aleksi, (poletarac), Aleksić Anici (poletarka), Jauković Ognjenu (polatarac), Ognjenović Andrei (poletarka), Đukanović Pavlu (poletarac) I Glušici Sari (ml.pionirka).