Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Miloš Roganović boksuje na turniru “Zlatna rukavica”

BK Nikšić
  • Autor onogost.me
  • 08.02.2024. u 11:35
Član Bokserskog kluba "Nikšić" Miloš Roganović narednog vikenda učestvovaće na prestižnom međunarodnom turniru "Zlatna rukavica", koji se ove godine održava u Kraljevu.

On će nastupiti u uzrastu mladih u kategoriji velter (65.5kg do 67 kg).

Njegov trener Boško Drašković kaže da je riječ o jednom od pripremnih turnira za Evropsko prvenstvo koje će se održati 2. aprila ove godine u Poreču (Hrvatska).

”Miloš je u Nikšiću odradio bazične pripreme. Nakon turnira u Kraljevu učestvovaće na međunarodnom kampu u Budvi posle kojeg će nastupiti na Svjetskom kupu “Jadranski biser”, nakon čega dolaze završne pripreme za Evropsko prvenstvo”, najavio je Drašković koji će pratiti mladog boksera u uglu.

Roganović je na nedavno održanom državnom prvenstvu proglašen za najboljeg mladog boksera.

”Oekujemo njegove dobre nastupe i na narednim takmičenjima”, rekao je trener BK Nikšić i reprezentacije Crne Gore.

Turnir u Kraljevu trajaće tri dana a očekuje se učešće devet reprezentacija.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Kakav početak šampionata Evrope za Crnu Goru – ženska juniorska reprezentacija savladala je Srbiju 58:50 na startu Eurobasketa za igračice do 18 godina, koje je danas počelo u španskoj La Palmi.
    Na 30. Državnom prvenstvu u fudbalu za djevojčice, održanom u Baru od 2. do 5. jula 2025. godine, učenice Osnovne škole Jagoš Kontić’’ ostvarile su istorijski uspjeh osvojivši titulu državnog prvaka Crne Gore za školsku 2024/25. godinu.
    Takmičari Plivačkog kluba “Butterfly”ostvarili zapažene rezultate prvog dana Montenegro opena, na kojem su učestvovala 23 kluba iz Crne Gore i regiona.