Srebra za pionire i omladince SRK „Nikšić“ na Prvenstvu Crne Gore

19512403_1698185083544593_1996355594_n
Privatna arhiva
  • 28.06.2017. u 16:48

Pioniri i omladinci SRK „Nikšić“ osvojili su druga mjesta u svojim kategorijama na Prvenstvu Crne Gore u ribolovu udicom na plovak.

U konkurenciji pionira srebrom su se okitili: Martin Delibašić, Strahinja Marković i Luka Guzina.

Njihove starije kolege donijele su istu medalju u sastavu: Igor Čolaković, Ivan Bojanić i Radovan Mušikić.

Takmičenje, koje je u nedjelju održano blizu ušća Morače u Skadarsko jezero, u mlađoj kategoriji osvojila je ekipa Danilovgrada, a iza SRK „Nikšić“  našao se sastav Podgorice.

Među omladincima bio je identičan plasman, pa su Danilovgrađani uzeli još jedno zlato i pehar pobjednika, a Podgoričani su bili opet treći.

U Nikšić je otišlo prvo mjesto u sektoru, koje je osvojio omladinac Igor Čolaković u ”svom” dijelu rijeke, a u generalnom plasmanu bio je treći.

Iz kluba su čestitali takmičarima na, ocijenili su, vrhunskom rezultatu.

Kako su dodali, uvijek se odazovu pozivu Saveza ili drugih klubova na državna i revijalna takmičenja čiji je cilj promocija ribolova među mladima.

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Na 14. Međunarodnom memorijalnom džudo turniru "Dr Šćepan Simanić" koji je održan juče u Podgorici, a na kojem je učestvovalo oko 370 takmičara iz 27 klubova iz Crne Gore i okruženja, takmičari Džudo kluba Trebjesa postigli su izvanredne rezultate osvojivši 19 medalja.
Na 13. Internacionalnom karate turniru "Trofej Bara" koji je okupio više od 750 takmičara iz pet država, učešće su uzeli takmičari Karate kluba "Šampion".