Prvo i treće mjesto za takmičare TK Glava Zete

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 05.06.2023. u 08:43
Za vikend je u Teniskom klubu Bellveue u Ulcinju održano Državno prvenstvo za tenisere i teniserke do 14 godina.
Takmičari TK Glava Zete su osvojili prvo i treće mjesto.
Pavle Vukosavljević je u finalu savladao Luku Lukovca (TK Eminent) rezultatom 6:2, 6:0, dok je Savo Ivanišević u polufinalu izgubio od Lukovca rezultatom 6:0, 6:2.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Nikšićka policija juče je uhapsila S.V. (52) zbog sumnje da je građanima iz Nikšića i Budve pozajmljivao novac uz visoke kamate i kao garanciju uzimao stanove, placeve i vozila.
- 0
- Društvo
- u
Učenici Muzičke škole "Dara Čokorilo“ osvojili su ukupno 11 nagrada na II Međunarodnom takmičenju duvačkih instrumenata u Tivtu, održanom od 7. do 11. maja, potvrdivši još jednom kvalitet rada škole i talenat mladih muzičara.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Rukometaši Crne Gore poraženi su u prvom meču baraža za Svjetsko prvenstvo od Slovenije (29:28) - ekipa Didijea Dinara bila na minus sedam, preokrenula u drugom dijelu, ali nije imala snege za pobjedu. Revanš se igra za tri dana u Kopru.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
15.05.
15:27
U Nikšiću uhapšen osumnjičeni za zelenaštvo
15.05.
10:49
U Slano ispušteno više od tone pastrmke
15.05.
09:24
Promocija romana “Kapota“ večeras u Gradskoj kući
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











