Remi za kraj priprema u Antaliji

FK Sutjeska
  • 06.02.2023. u 20:24
Fudbaleri Sutjeske remizirali su danas (2:2) sa makedonskim Sileksom u posljednjem pripremnom meču u Antaliji.

Sileks je došao do prednosti golom Gjorgijevskog, da bi samo pet minuta nakon toga Tomislav Turčin povećao na 2:0.

Sutjeska je uspjela sa dva gola da stigne prednost rivala i dođe do izjednačenja.

Prvo je Sahli u 33. minutu smanjio na 2:1, a zatim Marković u 55. pogodio sa bijele tačke za konačnih 2:2.

Sutjeska je igrala u sastavu: Giljen (od 71. Radović) – Pajović (od 63. Aničić), Đinović (od 46. Žižić), Kalezić, Nikolić J (od 71. Vukićević), Đurković (od 68. Bilali), Tučević (od 71. Vuković), Marković (od 63. Bojović), Sahli (od 63. Nikolić D), Vučić (od 71. Stijepović), Striković (od 63. Fahd -T).

Sutjeska je u Antaliji izgubila od Arsenala iz Tule (4:1), potom je igrala bez golova sa Dnjeprom, a savladala je kazahstansku Aksu (1:0) i letonsku Audu (5:1).

Sutjeska se sjutra vraća u Nikšić, gdje će trenirati do početka šampionata.

Meridianbet 1. CFL se nastavlja 18. februara – Sutjeska će na startu, stadionu kraj Bistrice, dočekati Jezero.

Malo je falilo da ženska pionirska reprezentacija Crne Gore pobijedi selekciju Srbije, međutim nakon velike borbe i pet odigranih setova, komšije su slavile 3:2 (20:25, 26:24, 25:18, 26:28, 17:15) u trećoj utakmici U16 Balkanskog prvenstva u Sofiji.