“Ajkule” poražene od Srbije

Vaterpolisti Crne Gore izgubili su od Srbije u razigravanju od 5. do 8. mjesta sa 10:7.

Sve do početka treće četvrtine se igralo gol za gol, a onda su “delfini” počeli da dominiju, da pogađaju bitne šuteve, za razliku od Crne Gore.

Jedini je u napadačkom ritmu bio Bogdan Đurđić, kao i na cijelom turniru – postigao je tri pogotka.

Tim Vladimira Gojkovića posljednji meč na turniru igra sa poraženim iz večerašnjeg duela Mađarske i Sjedinjenih Američkih Država.

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Muška odbojkaška reprezentacija Crne Gore pobijedila je danas u Kolašinu selekciju Islanda 3:0 (25:15, 25:10 i 25:16), u utakmici trećeg kola D grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
Veliki uspjeh crnogorskog rukometa i muških mlađih reprezentativnih selekcija, naša država ostaje u A diviziji evropskog rukometa. U meču odluke za opstanak u elitnom rangu, mladi „lavovi“ savladali su Poljsku 30:27, pa će u nastavku takmičenja razigravati za plasman od 9. do 12. mjesta.