Ivangrad rutinski protiv oslabljenog Nikšića

onogost.me
- Autor onogost.me
- 30.04.2016. u 19:51
Rukometaši Nikšića 2014 poraženi su danas od ekipe Ivangrada rezultatom 30:17 u okviru 13. kola Druge muške lige.
Nikšićani su nastupili bez nekoliko standardnih prvotimaca pa su sastav činili mahom članovi pionirske selekcije kluba, igrači rođeni 2000. godine i mlađi.
Najbolji u redovima Nikšićana bili su Petar Eraković i Dragan Jelušić sa po pet postignutih pogodaka.
Ovom pobjedom rukometaši Ivangrada došli su na korak od plasmana u Prvu ligu, za šta će im u poslednjem kolu trebati pobjeda protiv bjelopoljskog Jedinstva.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Rukomet, Sport
- u
Rukometni klub Sutjeska nastavlja sa pojačanjima i povratkom svojih bivših igrača, a novo ime na spisku je Srđan Nikitović – ubojiti desni bek ponovo oblači plavo-bijeli dres.
- 0
- Rukomet, Sport
- u
Generacija rukometašica RK Trebjesa Bemax, rođena 2010. godine i mlađe, ostvarila je još jedan zapažen rezultat, završivši sezonu 2024/25. kao vicešampionke Crne Gore.
- 0
- Rukomet, Sport
- u
Rukometašice Trebjese Bemax ostvarile su drugo mjesto na regionalnom turniru – Bebeto Handball Summer Cup, koji je održan u Beogradu od 26. do 29. juna. Na turniru je učestvovalo 57 ekipa iz Grčke, Poljske, Bosne i Hercegovine, Srbije i Crne Gore, a Trebjesa Bemax je bila jedini predstavnik Crne Gore.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari