Sutjeska poražena, Mornar preokretom do pobjede

FK Sutjeska/Facebook
  • 23.02.2023. u 18:47
Fudbaleri Sutjeske ni u trećem meču ove sezone nisu uspjeli da savladaju Mornar - aktuelni šampioni su danas imali dva gola prednosti, ali se u Nikšić vraćaju bez bodova, jer su domaći uspjeli da preokrenu i slave 3:2.

Prednost ekipi “plavih” donio je Conrad u 38. minutu, da bi Striković u 61. povećao na 2:0.

Mornar je smanjio golom Ćetkovića tri minuta kasnije, a zatim autogolom Erakovića i pogotkom Bećiraja u 90. minutu došao do tri boda.

U narednom kolu Nikšićani očekuju susret sa ekipom Iskre. Meč kraj Bistrice zakazan je za utorak u 14h.