Sutjeska slavila u drugom kontrolnom meču na Zlatiboru

FK Sutjeska
- Autor onogost.me
- 26.06.2023. u 18:28
Fudbaleri Sutjeske savladali su ekipu Jedinstvo Puteve ubjedljivim rezultatom (6:0) u drugom kontrolnom meču na Zlatiboru.
Strijelci za ekipu Sutjeske bili su Jovan Milić, koji je postigao dva pogotka, a u strijelce su se upisali i Igor Pajović, Jovan Nikolić, Lazar Žižić i Dragan Grivić iz penala.
U prvom kontrolnom meču ekipa Nenada Brnovića izgubila je (2:0) od tivatskog Arsenala.
Ekipa se od prošlog ponedjeljka nalazi na Zlatiboru, gdje će boraviti ukupno dvije sedmice, a odigraće još prijateljske utakmice protiv Željezničara i Radničkog iz Kragujevca.
Fudbaleri Sutjeske otvoriće sezonu 13. jula na “DG areni” protiv Kosmosa iz San Marina u prvom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Košarkaši Sutjeske u novu sezonu ulaze sa novim trenerom – ugovor sa Nikšićanima uskoro će potpisati bivši srpski reprezentativac Marko Simonović, objavio je portal meridiansport.me.
- 0
- Sport, Tenis
- u
Na terenima u Gvozdenicama kraj Nikšića, tenis se igra već 15 godina, a u vrijeme izgradnje bili su među prvim privatnim terenima u Crnoj Gori.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Na Svjetskoj ligi za mlade, održanoj od 26. do 30. juna u Poreču, među više od 3.200 takmičara iz 78 zemalja, Karate klub „Mawashi“ bio je jedini predstavnik našeg grada, sa šest boraca.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari