Trebjesa u finalu plej-ofa

- Autor onogost.me
- 16.04.2025. u 21:11
Ekipa iz Nikšića je večeras u dvorani “Sportskog centra” slavila protiv Podgorice rezultatom 75:47 i tako, sa dvije ubjedljive pobjede, zakazala borbu za trofej.
Nakon što su prvi meč u “Bemaks areni” riješile u svoju korist (49:43), izabranice trenera Trebjese potvrdile su dominaciju i na domaćem parketu.
Briljirale su Anđela Rondović sa 22 poena i Mila Mijušković koja je uz 20 poena uhvatila čak 13 skokova. Kod Podgorice, najefikasnije su bile Ljube Andrić sa 15 i Katarina Radulović sa 11 poena.
Nikšićanke će se u finalu sastati sa Budućnosti, koja je u dvije utakmice eliminisala Primorje iz Herceg Novog. Biće to repriza finala Kupa Crne Gore, gdje su ova dva tima takođe odmjerila snage.
Prva utakmica finalne serije plej-ofa na programu je u subotu, u “Bemaks areni”.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
- 0
- Fudbal, Sport
- u
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
- 0

