Gvin Ešton večeras u Blues Brothers baru

- Autor onogost.me
- 08.10.2015. u 12:17
Večeras će u Blues Brothers bar-u s početkom u 21:30h nastupiti australijski bluz gitarista Gvin Ešton.
Muzičar rođen u Velsu, većinu života proveo je u Australiji, gdje je izgradio karijeru, a potom i u Evropi gdje je binu dijelio sa značajnim imenima muzičkog bluz-rok svijeta.
Poslednji studijski album je izdao 2012. godine pod nazivom Radiogram, na kome su gostovali mnogi muzičari vrijedni pomena, a najupečatljivije ime je svakako Don Ajri klavijaturista, pijanista i orguljaš u bendu Deep Purple.
Večerašnji nastup je dio Eštonove turneje povodom promocije pomenutog albuma.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zabava
- 07.02.2023.
- u 13:40
Gradska muzika, mažoretke i svečani defile od 50 učesnika proći će ulicama Nikšića.
- 0
- Zabava
- 17.01.2023.
- u 8:05
Kultna jugoslovenska grupa „Ođila” održaće večeras koncert u Nikšićkom pozorištu, sa početkom u 20 časova.
- 0
- Zabava
- 15.01.2023.
- u 8:17
Kulturno kreativni centar Akord u sebi sabira sve vidove umjetnosti, ljubavi i misli, koji već vjekovima čovjeku omogućavaju da osjeća slobodu i da bude slobodan. Akord manifestuje da kultura jeste nevidljivi medijum koji spaja i ujedinjuje ljude različitih uzrasta, nacija, vjeroispovjesti, ljude različitog obrazovanja i društvenog statusa, riječi su Miljana Mijuškovića, savjetnika za kulturu, turizam i vjerska pitanja u Opštini Nikšić povodom obilježavanja jubileja 25 godina postojanja i rada "Akorda".
- 0
Najnoviji

08.02.
18:09
Hladnoća skratila časove u nikšićkoj Gimnaziji

08.02.
15:25
IJZ: 57 novih slučajeva, bez preminulih

08.02.
14:55
Simon Knežević izgubio na startu turnira na Majorci

08.02.
14:37
Dvoje povrijeđenih u saobraćajnoj nezgodi u Nikšiću

08.02.
13:43
Komisija predložila: Popis u prvoj polovini novembra
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari