Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Poslušajte novi singl Punkreasa

ed2bd42b-45bd-4e6f-b7c9-7e321e0566e4
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 06.02.2019. u 12:36

Nikšićki punk rock bend Punkreas objavio je novi singl "Elizabeth".

“Elizabeth” je snimana u decembru 2018. godine u studiju „Disorder“ u Nikšiću, a predstavlja  prvi singl benda nakon EP-a „1000 zašto, 1000 zato“ iz 2017 godine. 

Tekst i muziku potpisuje basista benda Veljko Vučurović, dok je za aranžman bio zadužen bend.

Mix i matering su uradili Bojan i Dušan Dobrilović, a cover tattoo umjetnik Damir Rose Tattoo.

Punkreas čine Goran Dabović Dabo- vokal, Mihailo Bulajić Bula- gitara, Đorđije Njunjić- bubnjevi, Veljko Vučurović- bas, Bojan Kandić Kendi- gitara, dok je pridruženi član, trubač Stefan Bjeletić.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Zlatna era jugoslovenskog rokenrola sinoć je oživjela kraj Krupačkog jezera, gdje je otvoreno 15. izdanje Lake festa. Prvu festivalsku noć obilježili su velikani nekadašnje jugoslovenske rok scene, ali i prizor koji najbolje govori koliko njihova muzika i danas traje. Brojna, mahom mlada publika horski je pjevala hitove nastale decenijama prije nego što su se mnogi od njih i rodili.
Petnaesto izdanje Lake festa počinje večeras na Krupačkom jezeru i trajaće do nedjelje, 9. avgusta.
Premijer Milojko Spajić poručio je da Vlada nastavlja da pruža podršku domaćim festivalima koji doprinose promociji crnogorske kulture, turizma i lokalne ekonomije. On je ugostio direktora Lake festa Predraga Zečevića i Bedem festa Petra Šundića.
-->