VIDEO: Tako se voli grad, tako se brine o životnoj sredini

Screenshot
- Autor onogost.me
- 02.11.2022. u 08:25
Prije dvije godine Komunalna policija je za samo nekoliko mjeseci napisala tri kazne od po 500 eura zbog nelegalnog odlaganja otpada u Gvozdenicama.
Kazne očigledno isuviše rijetke i nedovoljne, jer dvije godine kasnije – isto stanje.
Dvojica muškaraca tako su, kao što se vidi na videu koji su nam poslali čitaoci, prije par dana na tom mjestu se zaustavila, odložila otpad i potom nastavili dalje.
Podsjetimo, divlje deponije u Gvozdenicama kod mosta su višegodišnji problem, a naš portal pisao je o tome u istaživačkom tekstu “Sve je isto k’o i lani: Divlje deponije „cvjetaju“, kazne rijetke, od eko rendžera ni traga, ni glasa”.
Na toj lokaciji, kroz određene projekte, postavljena je tabla upozorenja, ali stanje je gore nego ranije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Ostali sportovi, Sport
- u
Veliki uspjeh ostvarili su crnogorski bokseri na jednom od najprestižnijih međunarodnih turnira "Hejdar Alijev", koji je u Azerbejdžanu okupio elitu svjetskog amaterskog boksa u uzrastu juniora, jer su osvojili zlatnu i srebrnu medalju.
- 0
- Društvo
- u
Za skoro dvije decenije moglo je i moralo biti bolje, smatraju predstavnici dva referendumska bloka i analitičari.
- 0
- Čitaoci šalju, Foto priča
- u
U Ulici 18. septembra javna rasvjeta ne radi i to je uzrok potpunog mraka.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

22.05.
21:13
Medvjedi napali konje u selu Pišteta

22.05.
17:08
Golbalisti Nikšića izgubili od Hanze

22.05.
16:00
Savez izviđača i kompanija One u akciji Boranka
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari