Sutjeska nastavila seriju pobjeda

sutjeska_-_iskra_sss_0
Privatna arhiva
  • 19.03.2016. u 15:59

Fudbaleri Sutjeske su danas u okviru 23. kola CFL savladali ekipu Grblja u gostima rezultatom 1:2.

Ovo je za nikšićkog prvoligaša treća uzastopna pobjeda u šampionatu a prva u gostima u drugom dijelu sezone.

Mreže su mirovale do 41. minuta kada je svojim devetim golom u sezoni Zarubica načeo domaćina i donio prednost svojoj ekipi. Izjednačenje i nadu ekipi Grblja da mogu doći do remija donio je Vukčević golom u 61. minutu. Međutim, nada domaćih je trajala svega dvanaest minuta, kada Kordić postiže efikasan gol poslije solo akcije u 73. minutu za konačnih 1:2 i novi trijumf plavih. Sutjeska je poslije novog trijumfa došla do 36 bodova, ali i dalje ostaje na petoj poziciji pošto je i Bokelj zabilježio pobjedu u gostima nad Lovćenom.

Nedovićeva ekipa u narednom kolu koje je na programu 2. aprila, zbog reprezentativne pauze, dočekuje na svom terenu ekipu Dečića.