Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Prva IDEA prodavnica u Šavniku: U četvrtak, petak i subotu pokloni za potrošače

idea
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 26.04.2017. u 15:04

U Šavniku će u četvrtak 27. aprila biti otvorena prva IDEA prodavnica, gdje sve posjetioce očekuju pokloni iznenađenja.

Najmlađe će zabavljati maskota Kodi od 10h do 12h, dok je degustacija K-plus proizvoda planirana od 17h do 21h.

„Brend IDEA je vaš dobar komšija i možemo vam obećati da će i naša nova prodavnica biti prepoznatljiva po kvalitetu svježih sektora – mesa, povrća i voća, prijatnom ambijentu i ljubaznoj usluzi. Zadovoljstvo nam je da pozovemo stanovnike Šavnika da nas posjete, jer smo pripremili razne pogodnosti i zanimljivosti,“ poručuju iz IDEE.

Svaka kupovina u petak biće jeftinija 10%, a u subotu, uz svaki račun od preko 10 eura, IDEA poklanja proizvode iz nove linije “Ukusi kraja moga”.  

Šavnik je 17. opština u kojoj IDEA ima prodavnicu i sada broji 112 objekata.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Elektroprivreda Crne Gore (EPCG) danas ulazi u najintenzivniji investicioni ciklus u istoriji, a strateški pravac kompanije jasno je usmjeren ka razvoju obnovljivih izvora energije, modernizaciji postojećih kapaciteta i stvaranju temelja za sigurnu energetsku budućnost države, saopštio je izvršni direktor EPCG Zdravko Dragaš na otvaranju petog EPCG NET-a u Budvi.
Crna Gora je ispunila gotovo sve obaveze koje je vode ka integraciji u energetsko tržište Evropske unije, zato na tom polju postaje važan partner toj zajednici i državama regiona, a investitorima šalje snažnu poruku da je sigurna za ulaganja u obnovljive izvore energije, da su investicije zaštićene i da država ima zakonodavni okvir usklađen sa najrazvijenijim evropskim zemljama.
-->