„Onogošt“ se iz Budve vratio sa 14 medalja

received_1149070915168897
KK Onogošt
  • 20.11.2016. u 12:31

Juče je u Budvi održan karate turnir „Kup Oslobođenja Budve 2016“ , na kojem je učestvovalo 19 klubova  iz Crne Gore, Hrvatske, BiH, sa preko 350 učesnika.

Takmičari „Onogošta“ su i ovoga puta bili veoma uspješni sa osvojenih 14 medalja i to 4 zlatne, 4 srebrne i 6 bronzanih.

Zlatne medalje su osvojili Mijušković Jovana, Sarić Slobodan, Karadžić Jovan i Španjević Dalibor. Srebrne medalje su osvojili  Lalatovic Aleksandar, Ćelasan Rosa, Đođić Jovan i Đođić Tamara, dok su bronzane medalje osvojili  Milović Arsenije,  Knežević Damjan, Blagojević Sara, Bajagić Milun, Dubljević Dalibor i Milić Ivana.

Na šestom interkontinentalnom turniru Apolon open, koji je održan u Mariboru, džudisti Akademika osvojili su ukupno 10 medalja, od čega pet zlatnih, jednu srebrnu i četiri bronzane.
Proteklog vikenda održana su dva prvenstva - Prvenstvo za mlađe seniore i Prvenstvo za poletarce. Takmičari džudo kluba Trebjesa i Straševina ostvarili su zapažene rezultate.