Sutjeska opravdala ulogu favorita protiv Jedinstva

FSCG
  • 21.04.2024. u 20:24
Sutjeska je opravdala ulogu favorita i slavila na svom terenu 3:1 protiv Jedinstva.

”Plavi” su dva gola postigli u prvom poluvremenu.

Kalezić je pogodio u 12. minutu, Striković je bio strijelac 20 minuta kasnije.

Uspjeli su Bjelopoljci da se vrate u meč i smanje na 2:1 preko Ristića u 47. minutu. Pitanje pobjedika Nikšičani su riješili u 76. minutu nakon prodora i gola Srđana Krstovića.

Rudar je u prvom meču savladao na domaćem terenu Petrovac 1:0, a jedini gol je postigao Jasmin Muhović u 20. minutu. Pljevljaci su prekinuli niz od devet mečeva bez pobjede u prvenstvu i došli do drugog trijumfa u proljećnjem dijelu sezone. Uprkos pobjedi Rudar je i dalje na posljednjem mjestu na tabeli, ima meč više i bod manje od Mladosti DG i četiri od Jedinstva.

Mornar je kao gost pobijedio Arsenal 2:1. Poveli su Barani 1:0 u 19. minutu golom Vukovića što je bio rezultat prvog poluvremena. Arsenal je zaigrao bolje početkom drugog dijela i stigao do izjednačenja prelijepim golom Damjana Mugoše u 57. minutu. Samo dva minuta kasnije novi pogodak – Mornar je poveo 2:1, strijelac Vukotić za kako se ispostavilo konačan rezultat u Tivtu.