“Trebjesi” 19 medalja

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 21.11.2022. u 08:17
Na 14. Međunarodnom memorijalnom džudo turniru "Dr Šćepan Simanić" koji je održan juče u Podgorici, a na kojem je učestvovalo oko 370 takmičara iz 27 klubova iz Crne Gore i okruženja, takmičari Džudo kluba Trebjesa postigli su izvanredne rezultate osvojivši 19 medalja.
Oni su se u Nikšić vratili sa šest zlatnih, sedam srebrnih i šest bronzanih.
Zlatne medalje osvojili su: Pindović Katarina, Sejda Đuša, Milatović Anamarija, Šahman Sara, Jovanović Milan i Pavlićević Mia.
Srebrne medalje osvojili su: Butorović Miloš, Roćenovic Vuk, Janjušević Matija, Janjušević Vuk, Šundić Andrea, Tadić Luka i Kruščić Luka.
Bronzane medalje otišle su u ruke Butorović Arsenija, Fuštić Luke, Blečić Jovana, Kruščić Balše, Pavlićević Ene i Tadić Andreja.
Pehar za najbolju takmičarku u konkurenciji starijih pionirki osvojila je Sejda Đuša.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
Crna Gora je opravdala ulogu favorita protiv Kanade, dominirala na oba kraja bazena i na kraju ubjedljivo slavila u osmini finala Svjetskog prvenstva u Singapuru 22:10.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Trebalo bi govoriti o čudu. Ali o čudu nije riječ. Trebalo bi govoriti o trudu, jer kako je jednom rekao jedan čovjek, udio čuda i truda, jeste ono što sport čini velikim. Pa i fudbal.
- 0
- Košarka, Sport
- u
Prije tri dana Sutjeska je riješila pitanje trenera za narednu sezonu. U Nikšić je stigao Marko Simonović, nekadašnji reprezentativac Srbije, iza kojeg je bogata igračka karijera, protkana brojnim trofejima i medaljama.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

18.07.
16:20
Crna Gora zakazala četvrtfinale sa Španijom

18.07.
15:32
Miris fudbala na Sutjeskinoj utakmici

18.07.
13:49
Gorio silos, vatrogasci spasili proizvodnu halu

18.07.
11:45
Danas počinje isplata penzija
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari