Cetinje: 18 medalja za džudiste Trebjese

Džudo klub Trebjesa
  • 07.11.2022. u 13:24
Na međunarodnom džudo turniru, koji je juče održan na Cetinju, takmičari džudo kluba Trebjesa osvojili su 18 medalja -  tri zlatne, sedam srebrnih i osam bronzanih.

Na turniru je učestvovalo oko 500 takmičara iz 35 klubova, iz Crne Gore i inostranstva.

Zlatom su se okitili Pindović Katarina, Sejda Djulsa i Roćenović Vuk.

Srebro su osvojili Janjušević Vuk, Jovanović Milan, Šundić Andrea, Pavlićević Ena, Pavlićević Mia, Tadić Luka i Kruščić Luka.

Kerelaj Medina, Buturović Arsenije, Milatović Anamarija, Šahman Sara, Janjušević Matija, Vujović Milica, Vujović Nemanja i Kasalica Jovana osvojili su bronzane medalje.

Proteklog vikenda održana su dva prvenstva - Prvenstvo za mlađe seniore i Prvenstvo za poletarce. Takmičari džudo kluba Trebjesa i Straševina ostvarili su zapažene rezultate.